2011 Cumhuriyet Koşusu-Onurkaan


2011 Cumhuriyet koşusuna 20 yarış atı katılmıştır.2000 metre çim pistteki yarışın sonlarında ağırlığını hissettiren Onurkaan yarışı kazanmıştır.

Yarışı Darfur ikinci,Besleney üçüncü,Eskişehirli de dördüncü olarak bitirmiştir.

Yarışta son metrelerde güçlü atakları ile son yüz metrede rakiplerine üstünlük sağlayan Onurkaan yarışı 3 boy farkla kazandı.

Onurkaan yarışı jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmıştır...

2011 Cumhuriyet Koşusu-OnurKaan
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk