2010 Başbakanlık Koşusu Katılacak Atlar

25 Temmuz Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu yine önemli bir koşuya sahne olacak.

25 Temmuz Pazar günü 59. Başbakanlık koşusu saat 17.00'da düzenlenecek.

Türk Yarışçılığında Başbakanlık koşuları büyük mücadelelere sahne olmaktadır.
59. Başbakanlık koşusuna katılacak safkanlar belli oldu.

2010 Başbakanlık koşusuna katılacak safkan ingiliz atları

1) INSPECTOR 60,5
2) KURTINIADIS 60,5
3) SALVATORE 60,5
4) ADONISE 60
5) INVINCIBLE SON 60
6) ATEŞİN KIZI 59
7) MOONŞEROSE 59
8) ROKOKO 58,5
9) AZARAKS 54

2000 metre çim pistte koşulacak koşunun ikramiyesi 260 bin tl olacak. Atlara binecek jokeyler cumartesi günü belli olacak.

Birbirinden kaliteli 9 safkanın mücadelesinde kazananın kim olacağı merakla bekleniyor.

Bize göre 2008 Başbakanlık koşusunu atbaşı iki kazanan safkanları KURTINIADIS ve SALVATORE arasında mücadeleye Adonise'nin de katılacağını düşünüyoruz.

Eğer bu safkanlar kötü koşarlarsa Gazi koşusunun hayal kırıklığı Azaraks ve 2007 Gazi şampiyonu Inspector devreye girebilirler.

Seyir zevki yüksek bu mücadelenin kazananı bakalım kim olacak....
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk