Ana Sayfa » , » Junior Pianist Gazi Koşusuna Katılacak

Junior Pianist Gazi Koşusuna Katılacak

Gazi Koşusuna katılabilmek için 1.250 TL’lik son taksiti yatırılan 58 safkanın yanına, 11 Haziran Çarşamba günü katıldığı (KV-8) M.Niyazi Polatyar Koşusunu kolay bir şekilde kazanan Junior Pianist (Victory Gallop) de eklendi.

Son taksit tutarı olan 1.250 TL’yi 31 Mayıs Cumartesi gününe kadar yatırmayan safkanın ilgilileri, Junior Pianist’in Niyazi Polatyar Koşusunda ortaya koyduğu performansından ardından, ilgili hükümler gereği son taksit tutarının 5 katı karşılığı olan 6.250 TL’yi yarışçılık Müdürlüğüne yatırarak, Gazi Koşusuna atlarına kayıt yaptırabilme hakkını yeniden kazanmış oldular.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk