Ana Sayfa » » Ümit Sadi At yarışı tahminleri

Ümit Sadi At yarışı tahminleri


Eski bir apranti olan Ümit Sadi kariyerinin erken tamamlamasına ve jokey olmamasına rağmen yarış camiası içinde kalmış bir at yarışı sevdalısıdır.

Tay ve Tjk tv ekranlarındaki bazı programlarda karşımıza çıkan Ümit Sadi özellikle yarış tahminleri ile çok başarılı bir görüntü çizmektedir.

Hakan Cantınaz ve Eral Balcı ile birlikte tahmin programı yapan Ümit Sadi objektif yorumları ile sevilen bir yarış adamı olarak dikkat çekmektedir.

Ümit Sadi katıldığı 511 yarışta 42 birincilik,37 ikincilik,58 üçüncülük,43 dördüncülük elde etmiştir.

Ümit Sadi bu oranları ile %8 birincilik yüzdesi,%34'lük bir tabelaya girme başarısı elde etmiştir.

"Ümit Sadi At yarışı tahminleri"ni twitter ve tjk tv üzerinden bulabilirsiniz.

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk