Ana Sayfa » , , » 2011 Polis Koşusu Adonise

2011 Polis Koşusu Adonise


12 Nisan 2011 tarihinde Ankara yarış gununun en önemli koşusu olan Polis Koşusu koşuldu.

Yarışa 11 tane 4 ve daha yukarı ingiliz atları katıldığı 1400 metre çim pistte koşunun ikramiyesi ise 56 bin tl olarak belirlenmişti.

Koşuyu Selim Kaya'nın bindiği yarışın favorisikaliteli safkan ADONİSE kazandı.

Adonise yarışı kazanırken bitiriş derecesi 1.22.48 oldu.

Yarışı 7 numaralı Surların Sultanı ikinci olarak bitirirken Adonise'nin 1 boy gerisinde kalarak iyi bir yarış koştu.Borayel ve Yeni Lira ise tabelayı tamamladılar.

2011 POLİS KOŞUSU ADONİSE
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk