Alper Kaan Men Edildi

Tarım Bakanlığı Alper Kaan atının lisansını iptal etti. Bildiğiniz gibi Alper Kaan'ın Turboyu geçmesi ile hipodromda olaylar çıkmış polis çıkan olayları güçlükle yatıştırmıştı.

Bu günden sonra Alper Kaan hakkında birçok dedikodu ortaya atılmıştı. Alper Kaan bildiğiniz gibi bir Arap Atıdır.

Arap Atlarında biraz kaliteli ve ön plana çıkan birçok at için yarım kan İngiliz diye konuşulur.Tarım Bakanlığının aldığı bu karar ile bunun bir dedikodu olmadığı,Alper Kaan atının gerçektenyarım kan İngiliz olduğunu teyit eder nitelikte.

Bu durum hakkında diğer bir komplo teorisi ise Kaya Ekürisinin bir oyunu ile Alper Kaan'ın yarışlardan men edilmesi için lobi çalışması yürüttüğü yönünde.

Ne olursa olsun Alper Kaan'ı bir daha yarışırken izleyemeyeceğiz.Bu yarış dünyası için kötü bir kayıp olmuştur.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk