Ana Sayfa » , » İddaa basketbol tahminleri

İddaa basketbol tahminleri


Öncelikle iddaa nın belki de benim adıma en sevindirici yeniliği basketbol maçlarını da programına dahil etmesi olmuştur.

Futbolsever olduğum kadar basketbol oyununu severim ve takip ederim.

Bu nedenle gerek nba gerekse de euro leage maçlarından iyi paralar kazanmışımdır. Ancak şunu unutmayın basketbol gerçekten de bir anda değişen özellikle de handikap durumunda dolayı her zaman kaybetme şansınızın olduğu bir oyundur.

Favori takım maça iddaa ya göre geride başladığı için maçı handikapın üstünde bitiremeyebilir bu durumda da yatarsınız. Alt-Üst ise tamamen yazı tura atmak gibi.

Yine de 2 ihtimali tutturmaya çalışmak 3 ihtimalden iyidir.1.70 lik oranda çok cazip oluyor...

Bunun yanında ilk yarı ve maç sonu handikapları birbirine yakın maçlarda ilk yarı ve ikinci yarı maç sonucuna oynayarak çok iyi ganyanlar elde edebilirsiniz.

Ayrıca nba maçlarına oynama şansı ile de iddaa'dan para kazanabilirsiniz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk